Nabzdyczalia 2020, czyli festiwal absurdu i użalania się nad sobą.

Szanowni Państwo, z dozą niesmaku i frustracji zapraszamy na Nabzdyczalia 2020 w Krzywogębach koło Jarosławca, ale jeszcze bliżej Radomia. Inauguracja festiwalu przypada na 31 listopada 2020 roku.

Od kilku lat grupa naukowców z takich dziedzin naukowych, o jakich z pewnością Państwo nie słyszeli, bada zjawisko użalania się nad sobą różnych narodowości, ras i grup społecznych. Już dwa lata temu doszli oni do wniosku, że rok 2020, będzie momentem kulminacyjnym tegoż zjawiska i nie mylili się. Obecnie można zaobserwować cichą wojnę między ciemnoskórymi, LGBT+, osobami otyłymi, uzależnionymi, Polakami prawdziwymi i Polakami sztucznymi, Żydami, tymi co na Żydów wyglądają oraz tymi, którzy w każdym widzą Żyda.

W Krzywogębach dojdzie do spotkania między grupami, przyjmie ono formę konferencji zwieńczonej mordobiciem, aby udowodnić naocznie, kto ma się gorzej, kto jest bardziej ciemiężony i najmniej tolerowany. Na początku spotkania swoją prelekcję pt. ” Przepraszam, że przepraszam, że żyję, a tak w ogóle to inni mnie nienawidzą, więc ja ich też. Konstatacja (po) badawcza z psychologii fantowej”, wygłosi profesor psychologii fantowej Juliusz Butzhauser.

Co warte podkreślenia- gościem specjalnym będzie Ryan Reynolds, który przez 3 godziny będzie się samobiczować publicznie przed uczestnikami festiwalu, w ramach przeprosin za ślub na plantacji w Karolinie Południowej, gdzie w dalekiej przeszłości wykorzystywano ciemnoskórych niewolników. A drugiego dnia gwiazdą wieczoru będzie Justyna Żyła- opowie Państwu jak skutecznie zrobić z siebie ofiarę, pokazać gołą dupę i jeszcze na tym zarobić.

Przybywających na festiwal zaopatrujemy w przyłbice, gdyby ktoś chciał napluć w twarz, Polakom wstrzykujemy środek zmniejszający wydzielanie żółci, Żydów sprawdzamy pod kątem próby przemycenia umowy lichwiarskiej, dla komfortu ciemnoskórych policja i ochrona będą w ubraniach cywilnych, a nie w uniformach; zaś względem osób otyłych uprasza się, aby w ogóle na nich nie patrzeć, ponieważ mogą to odebrać jako obrazę.

Z przykrością informujemy, że naszego zaproszenia nie przyjęli Indianie Ameryki Północnej, gdyż jak sami stwierdzili „nie pozwala im na to godność i nie czują związku z tematyką festiwalu, pomimo wywłaszczenia i zamknięcia w rezerwatach”.

Zapraszamy każdego, chociaż nie wszyscy są mile widziani, ale nie chcemy nikogo urazić.

Z wyrazami pogardy, członkowie stowarzyszenia ” Nie, bo nie i już”.

Sponsorem wydarzenia jest Zakład Farmaceutyczny Placebofarm Sp. z o.o.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s